-15 -14 -13 -12 -11 -10 B ج جج جوان شورا شی فر صا w شو ص ر فیا کیانی 4 bpk8 0 اسلاید 97 - 0 اسلاید 97 - 2 2816

حضور فرماندار گرمسار در فرودگاه بلند پرواز خاور

حضور فرماندار گرمسار در فرودگاه بلند پرواز خاور

خبرنگاران استان زنجان و تیم خبری روابط عمومی فرمانداری گرمسار از ظرفیت های حوزه حمل و نقل گردشگری در فرودگاه بلند پرواز (ایوانکی) با حضور طاهری فرماندار شهرستان گرمسار بازدید به عمل آوردند.

 مسعود هاشمی مدیر عامل شرکت بلند پرواز خاور اظهار کرد: فرودگاه ایوان کی با حمایت مسئولین استانی و شهرستانی موفق به اخذ مجوز بهره برداری از سازمان هواپیمایی کشور و همینطور آموزشگاه و باشگاه خلبانی در رشته فوق سبک شده است. وی افزود:فرودگاه ایوان کی یک مزیت رقابتی برای شهرستان گرمسار و استان سمنان ایجاد کرده است. هم به لحاظ اینکه فرودگاه می تواند یک پایگاه جذب گردشگری در صنعت هوانوردی باشد و هم باعث ایجاد اشتغالزایی شود.وی از ظرفیت های مهم این فرودگاه هم در بخش دولتی و هم خصوصی توضیحاتی را ارائه داد و گفت: باعث افتخار است که توانستیم به عنوان یک پایگاه در هوانوردی عمومی نقشی ایفاء کنیم و هم به عنوان یک پایگاه برای ارائه پروازهای خدماتی از ارگان های دولتی و خصوصی مثل اورژانس ، نیروی انتظامی و هلال احمر استفاده کنیم. مسعود هاشمی تأکید کرد: این فرودگاه تنها فرودگاه خصوصی کشور است که اجازه پرواز به کل کشور را دارد و قابلیت این را دارد که به منطقه ویژه گرمسار برای فعالت های هوانوردی و سایر فعالیت ها در منطقه آزاد ویژه تجاری ملحق شود.

سپس خبرنگاران استان زنجان و تیم خبری روابط عمومی فرمانداری گرمسار از غار نمکی گرمسار به عنوان یکی از شاخص ترین مناطق گردشگری این استان بازدید کردند . این غار یکی از پنج غار نمکی دنیا محسوب می شود و در دنیا و ایران منحصر بفرد است.

فرماندار گرمسار در جلسه رسانه ای خبرنگاران استان زنجان با تیم خبری روابط عمومی فرمانداری گرمسار اظهار کرد: تعامل رسانه ای و خبری بین استان ها می تواند باعث انتقال فرهنگ ها در راستای معرفی ظرفیت ها شود..

وی اضافه کرد : با بهره مندی از ظرفیت های داخلی می تواند بسترهای توسعه را در این شهرستان فراهم کرد و باعث افزایش درآمد، اشتغال و امید به زندگی شد. طاهری افزود: شهرستان گرمسار با همه ظرفیت ها و ویژگی های مهمی که دارد باید در سطح ملی معرفی شود.

وی تصریح کرد : باید در شهرستان گرمسار ظرفیت های رسانه باید بدرستی شناخته و باید ازآن استفاده شود. 

مظفری مسئول دفتر خبر و مطبوعات خرمدره زنجان گفت: روحیه تعامل رسانه ای باعث توسعه و پیشرفت گرمسار شده است.

در پایان نشست مشترک خبرنگاران استان زنجان و جمعی از خبرنگاران گرمسار با اهدای لوح توسط طاهری فرماندار گرمسار از ایشان تقدیر بعمل آمد.   .